Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Her marka aslında bir hikayedir. Ve her hikayenin bir başlangıcı olur. Tıpkı Baugen gibi!

Kimya sektörünün yeni ve güçlü şirketi Baugen, iki dostun bir sohbeti esnasında ortaya atılan “kimya ve biyoteknolojinin birleşmesi” fikrinden doğdu. Her güçlü fikir gibi çabucak filizlendi ve gerçeğe dönüştü.

Baugen, sektördeki rakiplerinden bir adım önde. Çünkü kimya ve biyoteknoloji alanlarına entegre ve bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bünyesinde barındırdığı kimya ve moleküler biyoloji laboratuvarları, entegre üretim tesisi, bu vizyonun güçlü birer kanıtı!

Başlangıçta söylemiştik. Her marka bir hikayedir diye... Her hikayenin de bir yaratıcısı olur. Baugen’in de arkasında kimya ve biyoteknoloji alanında yıllardır faaliyet gösteren iki vizyoner bilimadamı ve sanayici var. Değişime ve ilerlemeye yürekten inanan iki girişimci!

Şimdi o iki girişimcinin size samimi ve gerçek bir teklifi var. Gelin Baugen dünyasının bir parçası olun. Sadece bir iş ortağı olarak değil, uzun soluklu, kazançlı bir yolculuğun aktörlerinden biri olarak. Birlikte ilerleyip, birlikte gelişelim. Ve sektörün en gözde başarı hikayesine birlikte imza atalım...

Ar-ge

Başa-
rının
ele-
menti

Ar-Ge dört harften oluşan bir kelime. İşimize kattığı değer ise çok büyük! Baugen olarak, Ar-Ge kavramını kurum kültürümüzün en önemli değerlerinden biri olarak görüyor, hatta onu bir adım ileriye taşıyoruz.

Yeni ürün tasarlamanın ötesine geçerek, yeni üretim modelleri geliştirmek... İşte Baugen’in Ar-Ge’nin gücüyle yarattığı fark! Bu farkı sizler için kullanmak, inovatif ürün ve hizmetlerle rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Çünkü işiniz, işimiz!

Ekip

Bu sinerjinin bir parçası olmaya davet ediyoruz!

İyi bir ekip, sürdürülebilir ve güçlü bir şirketin olmazsa olmazı! Baugen olarak bunun bilincindeyiz ve ekibimizi sürekli zenginleştirerek deneyimle, inovasyonu buluşturuyoruz. Kurumsal hedefimiz uzman ekiple, sıra dışı hizmet sunmak. Ve bugün olduğu gibi yarın da Baugen’i ateşleyen güç bu olacak. Sizi de bizimle tanışmaya ve bu sinerjinin bir parçası olmaya davet ediyoruz!

İnsan Kaynakları

Daha iyiyi isteme tutkusu!

Daha iyiyi isteme tutkusu... Baugen’in en önemli motivasyon kaynaklarından biri. Şirket organizasyonunun her kademesinde hissedilen bu tutkunun en iyi ekibi oluşturma konusunda da ortaya çıkması sürpriz değil!

Siz de bilgisi ve deneyimiyle her gün kendine “neyi daha iyi yapabiliriz?” diye soran bir ekibin parçası olmak, bizimle büyümek ve potansiyelinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın.